Svoboda na kolech, dodávka, cestování po Evropě, Nero drinks a tak!

Publikoval on / 0 Komentáře

Rok 2019 je zde!! Taky vám přijde, že to hrozně uteklo?? Neskutečně!

Kromě dlouhé nemoci se u mne objevilo několik novinek ze strany projektu SVOBODA NA KOLECH, ježdění na handbiku a sportovních aktivit. Zima je sice občas hezká, ale už se těším, až vytáhnu handbike a vyrazím!

Plánuji letos na handbiku pokořit Jižní Moravu a Čechy – denně cca 100km  – za tuto sezónu najet 2 000km. Snad se povede a tělo nebude protestovat.

NERO!

Koncem roku 2018 jsem se stal součástí týmu Heroes – www.nerodrinks.com – handicapovaných sportovců, lidí, kteří to nevzdávají a makají, nesedí doma, sportují. Jsem hrozně rád, že mohu být součástí a že Nero podporuje skvělé projekty – nejen mne.

“Nero je česká značka vyrábějící hydratační a vitamínové nápoje, doplňky stravy a proteinové nápoje revitalizující tělo. Naše produkce je výhradně česká. Velký důraz klademe na kvalitu a funkčnost. Neprodáváme iluze ani instantní placebo. Všechny naše výrobky prošly dlouhodobým procesem ve spolupráci s předními laboratořemi, odborníky a výživovými poradci.

Co nás odlišuje? Náš přístup. Podporujeme hrdiny z jedné i druhé strany. Fandíme lidem, kteří se navzdory svému osudu nevzdávají a fandíme i těm, kteří nemyslí jen na sebe. Věříme, že naši hrdinové dokáží každého z nás motivovat víc, než by to kdy dokázali nejlepší atleti světa.

Hero je anglicky hrdina. Jediným tahem, jedinou čárkou můžete z malého písmene n udělat písmenu h a něco změnit. “

#udelejcarku

Zakoupením nápoje Nero přispějete 5 Kč na podporu handicapovaných sportovců.

AUTO a cesta po Evropě???

Kdo mne zná, trochu sleduje, tak ví, že cestujeme, jezdíme na kolech, mám rodinu a psy. Občas to není sranda tohle všechno naložit. A občas taky nikam nejedeme, protože se prostě do auta nevlezeme. Rozhodl jsem se, že to začneme řešit. Novým autem? Ojetým? Dodávkou??

Zatím jsem ve fázi příprav, vyjednávání s automobilkami o slevách, partnerství atd. Abych byl schopen naložit vozíky, handbike, rodinu, sebe, potřebujeme auto velikostí pro 8 lidí. Dále řeším, zda nové či ojeté. Proč nové? Budu vyřizovat příspěvek u MPSV  – nesmím poté auto 7let prodat a musí být pojízdné. Na jeho dofinancování oslovuji i nové firmy či  nadace.. Pokud by vše vyšlo, rádi bychom příští rok projeli kousek Evropy nejen na kole!

Co nyní?? ŠETŘIT, ŠETŘIT, ŠETŘIT, oslovit firmy – možnost reklamy, stávající podporovatele, nadace – těch moc na podporu auta není..

A doufat, že to KLAPNE a budeme moci více cestovat, projet kus Evropy nejen na kolech! Pokud byste věděli o firmě, která by pořízení velkého auta podpořila, budu rád.

Pokud to neklapne, svět se nezboří! Ale ty možnosti cestování, ježdění, focení z cest… A třeba se konečně rozhodnu díky automatické převodovce znovu jezdit..

Co mohu nabídnout??

Darovací smlouvu  i prostor na logo, reklamu na budoucím autě. Protože fotografuji, mohu Vám nabídnout i své služby.