Majáles UP OLOMOUC 2018

Publikoval on / 0 Komentáře

Majáles bývá většinou svátkem studentů – oslavou jara.

V Olomouci tomu tak je na 200%, když tuto akci připravují studenti studentům.. Letošní ročník byl výjimečný – oslavoval totiž i 100. výročí založení Československa. Tohoto tématu se držel celý majáles. Škoda Felicia, dobové masky, hesla, program a láska – ta celý den spojovala.

Králem letošního olomouckého majálesu se stal David Koller, frontman kapely Lucie a za doprovodu zástupců univerzity, města a kraje zahájil tuto slavnost a předal všem své poselství. Protože všichni víme, že se v naší zemi neděje jen dobro.

Den to byl vydařený. V Bezručových sadech probíhala hlavní scéna a návštěvníci se mohli těšit na bohatý hudební program, který vyvrcholil koncertem Tata Bojs. Nesmělo chybět Divadlo Tramtárie, KAFE JAK LUSK, OWL LONGBOARDS, street art scéna a své místo zde měli i neziskové organizace – TyfloCentrum Olomouc, o.p.s., GIVT, Paměť národa…

Jak sami víte, většina fotek ode mne bývá černobílých.. Avšak někdy je ta barva holt lepší, líbí se mi nebo dokonce udělám mix fotek. Majáles Univerzity Palackého 2018 je zrovna ten případ, kdy mně tento mix bavil.

Pokud vás zajímá celá galerie z akce, pak  klikněte na mou FB stránku http://bit.ly/2IixGnD

Fotoreportáže všeho druhu jsou mým oblíbeným tématem a ač je na akci vždy více fotografů, každý zachytí danou akci po svém. Může být 300 fotek, přitom každá je jiná.. Děkuji za to!